aktualizováno 8. 6. 2022

Volby 2022

aktualizováno 1. 9. 2020

Volby do zastupitelstev obcí a Senátu se budou konat v pátek 23. září 2022 a v sobotu 24. září 2022.

Druhé kolo voleb do Senátu se bude konat v pátek 30. září 2022 a v sobotu 1. října 2022.

Kandidátní listiny do zastupitelstev obcí podávají strany registračnímu úřadu nejpozději do 19. července 2022 do 16.00 hodin na Městském úřadu Český Krumlov.

Volby do Zastupitelstva

Registrační úřad pro obce Bohdalovice, Brloh, Český Krumlov, Dolní Třebonín, Holubov, Hořice na Šumavě, Chlumec, Chvalšiny, Kájov, Mirkovice, Mojné, Nová Ves, Polná na Šumavě, Přídolí, Přísečná, Srnín, Věžovitá Pláně, Zlatá Koruna, Zubčice.

Volby do Senátu

 

Na koho se obrátit?

Veškerou agendu voleb a informací k volbám zpracovává Odbor vnitřních věcí Městského úřadu Český Krumlov.

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing.  Ivana Klementová
Odbor / oddělení: OVV
Funkce: referent evidence obyvatel
E-mail: ivana.klementova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 203

Na této stránce najdete informace k volbám do zastupiteských orgánů, které se ve městě Český Krumlov budou v aktuálním roce konat. Stejně tak zde najdete informace o průběhu a výsledcích voleb, které se již konaly.

Informace o nadcházejících volbách budou v průběhu času stále doplňovány a aktualizovány. Doporučujeme proto zejména v období před konáním voleb tuto stránku pravidelně sledovat.

Kam mám jít volit?

Mapová aplikace Kam mám jít volit? napoví, kde najdete vaši volební místnost

Pokud jdete volit poprvé, přestěhovali jste nebo už si nepamatujete, kde se nachází Vaše volební místnost, podívejte se do aplikace krumlovského geoportálu "Kam mám jít volit?". Jedná se o jednoduchou mapovou službu, která umožní najít a zobrazit v mapě na území města Český Krumlov správnou volební místnost. Do vyhledávacího pole zadejte adresu Vašeho bydliště a mapa Vás navede až do vaší volební místnosti. Kliknutím na značku s číslem volební místnosti se zobrazí detaily místa včetně fotografie budovy.

Výsledky komunálních voleb 2018

Archiv voleb v Českém Krumlově

 

Doplňující informace a odkazy

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: