aktualizováno 8. 2. 2020

Bezplatná insolvenční poradna

aktualizováno 8. 2. 2020

V roce 2020 pokračuje v Českém Krumlově ve svém působení Bezplatná insolvenční poradna, která vznikla na základě společného sociálně právního projektu, jehož partnery jsou vedle Jihočeského kraje a jeho Krajského úřadu i Krajský soud v Českých Budějovicích, Regionální středisko České advokátní komory pro jižní Čechy, Spolek insolvenčních správců České Budějovice a pobočka Probační a mediační služby pro Jihočeský soudní kraj.

Bezplatná insolvenční poradna začala od května 2017 působit na Městském úřadě v Českém Krumlově. Cílem tohoto projektu je ochrana dlužníků před nedůvěryhodnými subjekty nabízejícími nekvalifikované a předražené služby v této komplikované oblasti života společnosti.

Využít služby této insolvenční poradny může bezplatně každý občan z Českokrumlovska, který se dostal do tíživé situace z důvodu dluhů. Může přijít bez objednání nebo se případně objednat na daný termín. Poradenství je poskytováno přímo v budově Městského úřadu, v 1. patře - malá zasedací místnost, na adrese: Kaplická 439, Český Krumlov.

Termíny pro 1. čtvrtletí 2020

2. 1. , 6. 2., 5. 3. 2020 od 14. 00 do 16.00 hod.

Co s sebou

Listiny dokládající majetkové a sociální poměry

  • majetek (mimo běžné vybavení domácnosti)
  • dluhy
  • příjmy za poslední tři roky
  • osobní stav a vyživovací povinnost
  • další rozhodnutí, rozsudky, smlouvy, výzvy, písemnosti

Kontakt

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov