aktualizováno 7. 2. 2018

Psí Vánoce nadělily hračky i domov

aktualizováno 7. 2. 2018 

Neuvěřitelnou nadílku přinesly útulkovým chlupáčům tradiční Psí Vánoce. Příznivci němých tváří v pátek 15. prosince 2017 opět projevili velkorysou štědrost, když přišli podpořit činnost českokrumlovského psího útulku. Vybralo se neuvěřitelných 26 000 Kč a skládek s krmivem se naplnil až po strop, návštěvníci přinesli 1 580 kg granulí a konzerv. Nezapomněli ani na pelíšky, deky, hračky a další potřeby. Dvěma koťatům nadělily Vánoce dokonce to nejcennější, dostala milující domov, když si je rovnou z akce odnášeli noví majitelé.

Zvláštní poděkování patří především těm, kteří k odpovědnosti a soucitu s druhými učí nejmladší generaci. Výbornou práci v tomto směru odvádí učitelský sbor Základní školy T. G. Masaryka, který mimo jiné každoročně pořádá pro útulek finanční sbírku, děti do útulku přinesly 6 000 Kč! Pravidelným podporovatelem je rovněž Komunitního centrum Rovnost (KOCERO), o Vánocích od nich útulek získal téměř 3 500 Kč!

Děkujeme také supermarketu Kaufland, který na Psí Vánoce dodal občerstvení pro návštěvníky. Za tradiční hudební pohlazení vděčíme Lakomé Barce, oblíbené krumlovské kapele a uznání patří i kynologům Policie ČR za ukázku profesionálního výcviku.

Vážíme si podpory všech návštěvníků a těšíme se na viděnou, ať už na příštích Psích Vánocích, nebo dříve. Otevřeno je denně včetně sobot, nedělí i svátků od 8.00 do 16.30 hodin.

Kontakt


Zadané podmínce nevyhovuje žádný záznam.

Fotogalerie

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov