aktualizováno 21. 12. 2006

Přijďte v pátek na Psí Vánoce!

Psí Vánoce jsou v Českém Krumlově populární akcí, na níž se sejdou milovníci zvířat s dárky na přilepšenou. V pátek 22. prosince od 14 hodin je možné prohlédnout si vánočně vyzdobenou stanici pro psy na Kaplické ulici, pomazlit se s pejsky a kočkami a obdarovat je. Vítanými dary jsou finanční příspěvky, krmení, pamlsky, hračky. Přinést je možné také deky či molitanové podložky.

V 15 h předají zástupci a děti ZŠ Masaryka dary ze sbírky, do níž přispěli žáci a občané města. Všem, kteří takto s péčí o opuštěná zvířata pomáhají, a to i celoročně, město velmi děkuje. I v pátek o Psích Vánocích si dobří lidé budou moci odnést zvířátko domů.

Psí Vánoce

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: