aktualizováno 10. 10. 2006

Zpřesnění informací ke katalogu organizací a firem, komunální volby na www.ckrumlov.cz

Užitečným pomocníkem před volbami do zastupitelstev obcí je Oficiální informační systém regionu Č. Krumlov (OIS). Na adrese www.ckrumlov.cz/volby nabízí stranám zdarma možnost představit občanům své kandidáty, volební programy a další materiály. Občané zde získají podrobné informace o stranách a jejich záměrech na nejbližší čtyři roky, i vše co potřebují vědět, aby 20. a 21. října mohli vhodit do volebních uren platně označené hlasovací lístky. Protože poprvé se komunálních voleb mohou zúčastnit i cizinci z členských zemí EU, na www.ckrumlov.cz/volby se kromě jiného dozvědí, že musí požádat o zápis do dodatku stálého seznamu voličů písemně, nebo osobně do 18. října 2006 do 16 h na městském úřadu.

OIS Č. Krumlov, jehož vlastníkem je město Č. Krumlov a provozuje ho Českokrumlovský rozvojový fond, je nepostradatelným médiem pro ty, kdož potřebují aktuální informace až na stůl. Stačí se jen přihlásit k zasílání zpráv: www.ckrumlov.cz - Infoservis (horní lišta) - (menu vlevo) Mailfórum - Správa účtů, kde zvolí, o zda mají zájem o informace veřejné správy, či z kultury a cestovního ruchu, nebo obojí. Tak budou zdarma informováni např. o uzavírkách silnic, důležitých událostech týkajících se života občanů, o zajímavých kulturních akcích, událostech a podobně dříve, než se zprávy objeví v tisku.

Katalog organizací a firem na OIS je dalším fungujícím "dárkem" občanům a návštěvníkům regionu. Neziskové a státní organizace či obce zde mohou zdarma a komerční subjekty za poplatek nabídnout své služby prostřednictvím oddílu Administrace katalogu produktů a služeb v cestovním ruchu na Českokrumlovsku. Ten umožňuje provozovatelům služeb zařazení do katalogů OIS a uživatelskou aktualizaci jejich záznamů.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: