aktualizováno 10. 10. 2006

Připravuje se dokumentace k dostavbě krumlovského zimního stadiónu

Projekt na dostavbu zimního stadiónu vypracuje do konce roku vítězná projekční společnost SP Studio, s.r.o., vzešlá z vyhlášeného výběrového řízení.

V rámci této akce má být prodloužena střešní konstrukce severního štítu o 4 m, bude opláštěná severní, západní a východní strana stadionu, počítá se s vybudováním dvojích vrat pro vjezd rolby na plochu, novou rolbárnou se zázemím pro zaměstnance a sociálním zařízením pro návštěvníky, klimatizací, přestavbou kotelny s možným využitím odpadního tepla ze strojovny, vznikne nový vstup pro diváky s novými pokladnami, bude se řešit východní tribuna s ohledem na protipovodňová opatření v prostoru stadiónu.

Město v příštím roce požádá o dotaci na tuto investiční akci.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: