aktualizováno 14. 4. 2006

Přínosný školicí program k úsporám energie a využití obnovitelných zdrojů

V rámci Pilotního projektu využití solární energie v budově Městského úřadu Č. Krumlov se uskuteční od května do srpna školicí program na téma obnovitelné zdroje energie, určený zástupcům veřejné správy, firem, projektantům i zainteresované veřejnosti.

Účastníci školicího programu Energetické poradenství pro multiplikátory se seznámí se způsoby využití jednotlivých druhů obnovitelných zdrojů (sluneční energie, biomasy, vodní a větrné energie), dále s energetickou politikou a legislativou v ČR, se systémem podpor a dotací v této oblasti, poznají rovněž principy nízkoenergetické výstavby a rekonstrukce budov. Program tvoří šest seminářů v zasedací místnosti Městského úřadu v Č. Krumlově v Kaplické ulici a šest exkurzí do vybraných lokalit Jihočeského kraje a Horních Rakous.

Pilotní projekt využití solární energie v budově MÚ Č. Krumlově realizuje město ve spolupráci s občanským sdružením Energy Centre Č. Budějovice a Energiesparverband Linz za podpory Evropské unie v rámci programu Phare GS CBC 2003.

Bližší informace a přihlášku na školicí program Energetické poradenství pro multiplikátory naleznete na www.eccb.cz.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: