aktualizováno 6. 4. 2006

Voda v Č. Krumlově a odpouštění Lipna - 6.4.2006 9:10h

Z lipenské vodní nádrže dnes od 8 h odtéká 30 m3/s tak, jak včera Povodí Vltavy avizovalo. Aktuální výška hladiny Vltavy v Č. Krumlově je 20 cm a navýšení odtoku z Lipna by se proto nemělo nijak výrazně projevit. Stav toku průběžně sleduje městská policie. Povodí Vltavy je připraveno při jakýchkoliv problémech, např. při zhoršení klimatických podmínek, objem odtoku operativně regulovat, tzn. snižovat tak, aby Český Krumlov a další obce podél Vltavy nebyly kvůli manipulaci odtoku ohroženy.

Polečnice v Českém Krumlově je na výšce hladiny 54 cm, tedy pod 1. stupněm povodňové aktivity, na kterém se pohybuje od úterního odpoledne.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: