aktualizováno 7. 2. 2006

Kolik se zaplatí za psa a kočku ve Stanici pro psy v Č. Krumlově

V loňském roce se do nové Stanice pro psy v Č. Krumlově dostalo 179 psů a 32 koček. Zvířata pocházela také z Kaplice a Kamenného Újezdu, tedy měst, která finančně přispěla na stavbu, a z dalších 10 obcí Českokrumlovska. Vzhledem k tomu, že současná platba za pobyt psa ve výši 105 Kč na den byla stanovena podle nákladů provizorního zařízení ve Vyšném, je nutné ji změnit.

Kolik se zaplatí za psa a kočku ve Stanici pro psy v Č. Krumlově

Od 1. března zaplatí majitel odchyceného a v útulku umístěného psa o 40 Kč více, tzn. 145 Kč za den, přičemž skutečné náklady jsou vyšší. I nadále uhradí výdaje na veterinární péči. Poplatek se týká i radnic obcí, které o tuto službu požádaly. Současně město Český Krumlov stanoví cenu za pobyt koček, u nichž se dosud účtovala jen veterinární péče. Cena za denní pobyt kočky bude od března 36 Kč.


Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: