aktualizováno 20. 10. 2005

Automobilové vraky zmizí

V nejbližších dnech začne odstraňování autovraků ve městě. Za poslední tři roky zaevidovala městská policie 69 vraků, letos 17. U všech vždy zaprotokoluje místo nálezu, datum a pořídí fotodokumentaci. Pověřená dvojice strážníků provede legislativní a praktické kroky k jejich odstranění.

Podle SPZ, čísla motoru, karosérie i na základě místního šetření mezi obyvateli zjišťuje majitele, příp. kdo vůz na místě zanechal. Poté majitele vozidla vyzve k odstranění s poučením, že při neuposlechnutí bude odstraněno na náklady města s tím, že náklady budou po něm vymáhány. Není-li ale majitel zjištěn, je protokol o zaevidování vyvěšen na úřední desce MÚ a po dvou měsících je vrak zlikvidován. Vraky likviduje soukromá firma s licencí k legálnímu a profesionálnímu odstranění vraků, přidělenou krajským úřadem.
Občané získají kontakty na všechny firmy s licenci na likvidaci vraků na městské policii - 380 766 308.

Vrak

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: